Udział w akcji czytelniczej "Jak nie czytam, jak czytam"
12 czerwca, bierzemy udział w akcji czytelniczej Jak nie czytam, jak czytam.
Celem akcji jest promocja czytelnictwa poprzez budowanie pozytywnych skojarzeń z książką, w miłych i niecodziennych okolicznościach.
Będziemy bić rekord we wspólnym czytaniu!!!
