Udział w akcji czytelniczej "Jak nie czytam, jak czytam"

12 czerwca, bierzemy udział w akcji czytelniczej Jak nie czytam, jak czytam.

Celem akcji jest promocja czytelnictwa poprzez budowanie pozytywnych skojarzeń z książką, w miłych i niecodziennych okolicznościach.

Będziemy bić rekord we wspólnym czytaniu!!!