Udział w Warszawskim Konkursie Recytatorskim

Tosia została zgłoszona do udziału w Warszawskim Konkursie Recytatorskim „Wiersze znane i nieznane na języki są wezwane. Śpieszcie nam je recytować i w konkursie prezentować.” organizowanym przez Przedszkole nr 427 „Kraina Radości”.

Konkurs recytatorski składa się z dwóch etapów.

Pierwszy etap to wyłonienie uczestników do drugiego etapu konkursu z nadesłanych prezentacji audio-wideo.

Drugi etap konkursu odbędzie się stacjonarnie dnia 23.04.2024 r. w Przedszkolu nr 427 „Kraina Radości” ul. Radosna 11 w Warszawie, podczas którego dzieci będą prezentowały ten sam wiersz, a jury wyłoni laureatów konkursu. W przerwie, podczas obrad jury Pani Katarzyna Ewa Kozubska w sali Biblioteki Publicznej będzie czytała swoje utwory oraz przybliży dzieciom postać Juliana Tuwima.

Brawo Tosiu!

Trzymamy kciuki!

Z niecierpliwością czekamy na wyniki!