VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY RODZINNY KONKURS KOLĘD

VI MIĘDZYPRZEDSZKOLNY RODZINNY KONKURS KOLĘD

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z całymi rodzinami do wzięcia udziału w VI Międzyprzedszkolnym  Rodzinnym Konkursie Kolęd, organizowanym pod honorowym patronatem Burmistrza Dzielnicy Mokotówm.st. Warszawy

Rafała Miastowskiego.

Konkurs organizowany jest wyłącznie online.

Zgłoszone rodziny przygotowują i przesyłają nagranie wideo, na którym prezentują wybraną kolędę lub pastorałkę (w języku polskim) wykonaną w dowolny sposób (a capella lub z różnorodnymi instrumentami).
Film wideo powinien trwać nie dłużej niż 6 minut.
Film wideo należy przesłać do 05.01.2021r. wraz z wypełnionym Formularzem zgłoszenia – załącznik Nr 2 do koordynatora konkursu na mail: bkostrupska@edu.um.warszawa.pl tylko w formacie mp4.  
Można udostępnić film poprzez link do dysku Google.
Zwycięzcy I etapu reprezentować będą nasze przedszkole w kolejnym etapie konkursu.