WITAMY W NOWYM BUDYNKU PRZEDSZKOLA

Zachwyca swoją architekturą i funkcjonalnością. Na dwóch poziomach  (obsługiwanych przez  windę) mieszczą się przestronne sale dla sześciu grup dziecięcych, sala widowiskowa, sala sensoryczna z magicznym dywanem, pokoje specjalistów, gabinet nauczycielski, pokój socjalny, w pełni wyposażona kuchnia i szatnia dla dzieci.

Sale dla dzieci, zaprojektowane dla nich i z myślą o nich!

Szczególnie cenne i ważne, zarówno dla pracy jak i wypoczynku, są wyciszające hałas sufity, ogromna wentylatorownia, która w sposób ciągły wymienia powietrze, wewnątrz budynku i ogrzewanie podłogowe w oddziałach dziecięcych, sali widowiskowej i sali sensorycznej.

Z naszego poprzedniego Przedszkola pozostał wspaniały drzewostan, dzięki któremu widoki z okien zachwycają nasze pociechy.

Jesteśmy zatopieni w zieleni! W przenośni i w rzeczywistości!

Otoczenie budynku przedszkolnego to pięknie zagospodarowany teren, place zabaw, ogródki do hodowli roślin, obserwacje przyrodnicze.

Życzymy wszystkim przedszkolakom, ich rodzicom, pracownikom samych dobrych i pięknych chwil w Nowym Roku Szkolnym.