Wyjście do Przedszkola 69

Na początku wizyty Pani Dyrektor opowiadała nam, że musimy dbać o planetę. To znaczy, że trzeba zbierać śmieci, nie marnować wody, segregować odpady, chronić zwierzęta i rosliny- to ekologia. Jak nie zadbamy o planetę to będzie nam trudno żyć. My wszyscy odpowiadamy za naszą planetę.
Dzieci z grup ” Biedronki” i „Niedźwiadki” Przedszkola do którego  przyszliśmy, przygotowały przedstawienie. Rozpoczęło się ono piekną piosenką „Ziemia jest darem dla nas wszystkich”. Przedstawienie opowiadało o tym że Ziemia zachorowała z powodu zanieczyszczeń. Było to sprawka ziemian którzy ją zaniedbywali. 
Dzieci postanowiły uratować Ziemię. Wiedziały, że należy segregować śmieci, oszczędzać wodę i energię elektryczną. 
Przedstawienie bardzo nam się podobało. Na zakończenie każdy z nas otrzymał mus owocowy i maskotkę.