Wyniki Konkursu Literacko-Plastycznego "Nowe Przygody w Przedszkolu pod Modrzewiem"

8 kwietna, został rozstrzygnięty Konkurs Literacko-Plastycznego „Nowe Przygody w Przedszkolu pod Modrzewiem”.
W konkursie uczestniczyło 12 dzieci wraz z rodzicami.
Autorzy prac opisywali (prozą lub wierszem) wymyślone przygody, dodatkowo ilustrując je.
Jury nie potrafiło rozstrzygnąć, która praca była najlepsza i zasługiwała na pierwsze, a które prace powinny zająć kolejne miejsca.
W związku z tym, że nie została wyróżniona żadna praca, to Jury zdecydowało nagrodzić wszystkich młodych autorów książkami, a ich rodziców wielkimi brawami.

GRATULUJEMY WSZYSTKIM!

Zachęcamy do tworzenia opowiadań, bajek i wierszy, bo kto wie, jakie w nas drzemią talenty.
Rozwijajmy je!

Wszystkie prace konkursowe zostaną zaprezentowane podczas III Przedszkolnego Festiwalu Talentów oraz wydane w formie książki, z okazji jubileuszu 45-lecia przedszkola.