Występy na Finale Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd
Nasza grupa miała okazję zaprezentować swoje zdolności muzyczne na Finale XI Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd. Dzieci wykonały kolędę „W Dzień Bożego Narodzenia” z akompaniamentem instrumentów perkusyjnych oraz okaryn – glinianych ptaszków na wodę. Były również zagadki muzyczne „Jaka to kolęda?” zagrane na dzwonkach diatonicznych i Bum Bum Rurkach. Nasz występ został nagrodzony wielkimi brawami!
Brawo dla wszystkich Lisków!
