XV MOKOTOWSKI KONKURS PLASTYCZNY " MOJA KSIĄŻECZKA"

W Mokotowskim konkursie plastycznym” Moja Książeczka” – w świecie wierszy…, czyli konkurs na ilustrację do wybranego wiersza autorstwa J. Brzechwy wzięło udział czworo dzieci: Konstancja, Ola, Filip i Franek. Wszystkie prace były przepiękne, ale niestety do konkursu mogliśmy zgłosić tylko jedną. W naszym wewnętrznym konkursie grupowym, została wybrana praca plastyczna Oli, która będzie reprezentować nasze przedszkole. Wszystkie prace zostaną nagrodzone.
Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie.
Gratulujemy!
Trzymamy kciuki za  Olę!