Zajęcia w bibliotece

Wybraliśmy się do pobliskiej biblioteki dla dzieci i młodzieży. Wzięliśmy udział w zajęciach o strachu. Najpierw w uwagą słuchaliśmy książki czytanej przez panią bibliotekarkę, a następnie na kartach rysowaliśmy swoje strachy. Wypożyczyliśmy również książki do naszych poobiednich sesji czytania: Przygody Reksia, Bolek i Lolek. Nie możemy się doczekać, aby wyruszyć wspólnie z nimi w niezwykły świat wyobraźni.