Zimowa zumba
W ostatnich dniach smog i duży mróz pokrzyżowały nasze plany zorganizowania zimowej zumby na zewnątrz. My się jednak nie poddaliśmy i zabawę przenieśliśmy do sali. Założyliśmy czapki i rękawiczki, a później oddaliśmy się muzyce wykonując wybrane sekwencje ruchów czy prostych ćwiczeń gimnastycznych. Było wesoło!
