Dzień Babci i Dziadka

Przez cały styczeń, małymi krokami przygotowywaliśmy się do przyjęcia wyjątkowych gości
w naszym przedszkolu – Babć i Dziadków. Wspólnie z Paniami ćwiczyliśmy wiersze, piosenki
i tańce, które miały być niespodzianką dla naszych Najbliższych. Rozmawialiśmy o babciach i dziadkach – opowiadaliśmy jak mają na imię, co najbardziej lubimy z Nimi robić, w co lubimy się z Nimi bawić. Poznawaliśmy różne zabawy z dzieciństwa babć i dziadków. Tworzyliśmy zaproszenia – kolorowe ptaszki, aby Dziadkowie licznie zaszczycili nas swoją obecnością. Przygotowywaliśmy również drobne upominki – kwieciste serduszka i niezwykłe okulary. W piątek 27 stycznia wystąpiliśmy przed naszymi Gośćmi. Było wiele radości i uśmiechu. Ach, jak my lubimy gościć Babcie i Dziadków w przedszkolu – nie tylko od święta. Jeszcze raz życzymy Wam dużo zdrowia, szczęścia i radości! Odwiedzajcie nas częściej:-)