W piątek 30 września Biedroneczki świętowały w grupie Dzień Chłopaka. Były życzenia, odśpiewane „Sto lat” oraz dużo uścisków. Dziewczynki wręczyły swoim kolegom medale „Super Chłopaków”. Naszym chłopcom życzymy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i samych radosnych dni!
Cookies
Obsługujemy pliki cookies. Jeśli uważasz, że to jest ok, po prostu kliknij "Akceptuj wszystko". Możesz też wybrać, jakie chcesz ciasteczka, klikając "Ustawienia".