Festiwal Talentów

W dniach 22-26 maja w naszym przedszkolu odbywał się Festiwal Talentów. To wyjątkowy czas, w którym możemy zaprezentować nasze zainteresowania, talenty i hobby, a każdy z nas ma ich kilka. Festiwalowy tydzień rozpoczęliśmy od występów przed rodzicami z okazji Dnia Rodziny. W czasie Pikniku mogliśmy podziwiać również grupę naszych tańczących przedszkolaków. W kolejnych dniach została zorganizowana wystawa prac plastycznych naszych wychowanków, galeria zdjęć prezentujących nasze sukcesy w konkursach. Odbył się również seans filmowy, w czasie którego mogliśmy oglądać nasze talenty i zainteresowania . W czwartek przedszkole odwiedzili nasi rodzice, którzy również chcieli podzielić się z nami swoim hobby. Był nurek, fotograf, tancerka flamenco, panowie obsługujący drony i zdalnie sterowane samochody, szachy. W piątek, na zakończenie naszego Festiwalu Talentów, odbyła się prezentacja ,,Przedszkolaki przedszkolakom”. Każda grupa mogła zaprezentować przed innymi tańce, wierszyki, piosenki i ciekawe zabawy. 
Było wesoło!