II etap konkursu kolęd

II etap V Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd

Dnia14 stycznia 2020 r. w Przedszkolu nr 330 Pod Modrzewiem odbyły się przesłuchania uczestników II etapu V Międzyprzedszkolnego Rodzinnego Konkursu Kolęd.

W tym roku, do wzięcia udziału w konkursie zostały zaproszone rodziny dzieci z mokotowskich, ursynowskich i wilanowskich przedszkoli.

Do konkursu zgłosiło się 19 rodzin z 13 mokotowskich przedszkoli oraz 1 rodzina z Ursynowa, wytypowanych podczas I etapu konkursu przez zgłoszone placówki.

Niestety z powodu choroby nie wszyscy mogli wystąpić i zaprezentować swoje zdolności artystyczne.

Ostatecznie w konkursie wzięło udział 14 rodzin z 10 mokotowskich przedszkoli oraz 1 rodzina z Wilanowa. Każda rodzina prezentowała wybraną przez siebie kolędę lub pastorałkę.

Całemu wydarzeniu towarzyszyła ciepła, rodzinna atmosfera pełna radości i serdeczności.

Wykonane utwory oceniało zebrane Jury w składzie:

•  Przewodnicząca – pani Anna Rumińska –dyrektor Przedszkola nr 317 „Smykolandia”(autorka wielu piosenek dla dzieci)
  • Anna Kurpińska (muzyk, pedagog, pracownik Młodzieżowego Domu Kultury dzielnicy Mokotów)
  • Krystyna Zielińska (logopeda, psycholog, miłośniczka gry na mandolinie)

Spośród uczestników II etapu Jury wyłoniło laureatów.

16.01.2020. godz. 17.30 w Młodzieżowym Domu Kultury ul. Odyńca 57 nastąpi ogłoszenie wyników, rozdanie nagród, koncert  laureatów oraz wspólne kolędowanie.