Niech żyją wakacje !!!

Ostatnie tygodnie czerwca w przedszkolu to czas poświęcony na rozmowy dotyczące naszych wakacyjnych planów i bezpiecznego odpoczynku. To również moment na poznanie smaków i zabaw kojarzących się z wakacjami. My rozmawialiśmy o lodach, które postaraliśmy się stworzyć w postaci pracy plastycznej. Była również lemoniada,  którą  wykonaliśmy wspólnie z Panią Marzenką.  Była lemoniada z dodatkiem pomarańczy i taka z dodatkiem cytryny i limonki. Obie smakowały wyśmienicie, a my teraz znamy już przepis na ten wakacyjny napój, który możemy przygotować wspólnie z rodzicami w domu. W ogrodzie przedszkolnym zorganizowaliśmy konkurs na najciekawszą budowlę z piasku, zapału i pomysłów nam nie brakowało. 
Teraz jest czas na wakacyjny odpoczynek! Kochane Biedroczki, życzymy Wam słonecznych wakacji. Do zobaczenia już niedługo. 
PS. Będzie nam bardzo miło,  jeśli zechcecie przesłać do naszego przedszkola pocztówki z miejsc, które odwiedzicie wspólnie z rodzicami;-)