,,Rodzice czytają dzieciom" - odwiedziny taty Kalinki

Nasze przedszkole odwiedził tata Kalinki, który przeczytał nam książkę pt.  „Księga dżungli ”. Książka ta opowiada o losach Mowgliego, chłopca wychowanego przez wilki.  Nauczył się on  języka zwierząt i praw dżungli, a opiekują się nim przybrani wilczy rodzice oraz pantera Bagheera. 

Druga bajka to „101 dalmatyńczyków”, która opowiada o losach dalmatyńczyków Pongo i Missis, które mieszkały z państwem Dearly w Londynie. Niebawem u ich boku pojawiło się piętnaścioro szczeniąt. Wszystkie były słodkie, piękne i miały coś, czego pragnęła zła Cruella, mianowicie śliczne czarne łatki na swoich białych futerkach.
 
Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Tomkowi za czytelnicze spotkanie. Mamy nadzieję na kolejne odwiedziny.
Zapraszamy wszystkich Rodziców do czytania dzieciom.